Imieniny: Marii, Marzeny

Warsztaty świąteczne on - line w klasie I prowadzone przez Zosię i jej mamę p. Jolę

" Palmy z pachącego ziela, pisanki, kraszanki , jajka malowane - nie ma Wielkanocy bez barwnych pisanek" - warsztaty świąteczne dla dzieci z klasy I i ich Rodziców.

Zosia wraz ze swoją mamą nagrały filmik instruktażowy na youtube dla dzieci i ich Rodziców, który ukazywał krok po kroku w jaki sposób należy udekorować jajko drewniane na podstawce. Każdy uczeń otrzymał w zestawie ( jajko drewniane , ozdobny papier, dżety , jajeczka, kwiaty oraz inne elementy dekoracyjne ) Wszytkie stworzone prace były niezwykle efektowne i twórcze. Jajko z pewnością  posłużyło jako element  dekoracyjny  wielkanocnego stołu.

Dziękuję Zosi oraz Pani Joli za przygotowanie i zorganizowanie warsztatów. Dziękuje dzieciom i Rodzicom za udział i wykonanie wspaniałych prac.

Tekst: AB

Foto: Rodzice uczniów kl. I