Jesteś tutaj: Start / Z życia szkoły

Z życia szkoły

Artykuły

Wycieczka do Teatru Groteska

2020-01-20
Powiększ zdjęcie

13.01 udaliśmy się do krakowskiego Teatru Groteska na spektakl pt.: „Bajka o Szewczyku” połączony z warsztatami teatralnymi. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Przypomnieliśmy sobie również jak bezpiecznie podróżować autokarem  oraz poznaliśmy zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze.

Czytaj więcej o: Wycieczka do Teatru Groteska

Wycieczka do Galerii Sztuki Batko w Ochojnie

2020-01-20
Powiększ zdjęcie

09.01 wybraliśmy się na wycieczkę do Galerii Sztuki Batko w Ochojnie, gdzie mieliśmy zorganizowane warsztaty techniczno-plastyczne z panią Wiesławą Batko. Wykonywaliśmy piękne prezenty dla naszych babć i dziadków z okazji ich zbliżającego się święta. Mogliśmy także obcować ze sztuką, obrazami i rzeźbami. Bardzo ciężko pracowaliśmy, jednak efekty naszej pracy będziecie Państwo mogli podziwiać już wkrótce.

Czytaj więcej o: Wycieczka do Galerii Sztuki Batko w Ochojnie

Świąteczne warsztaty w przedszkolu prowadzone przez p. Jolantę Chlebdę

2020-01-20
Powiększ zdjęcie

16.12 (poniedziałek) jedna z mamy zorganizowała dla nas warsztaty plastyczno- techniczne, w których mogliśmy wykonać ozdoby na własną choinkę. Wykorzystaliśmy do tych prac płyty CD, kolorowe, świąteczne serwetki, tasiemki, wstążki i pomponiki. Bardzo podobała nam się taka forma zajęć. Bardzo dziękujemy p. Jolancie za pomoc, zaangażowanie i przygotowanie warsztatów i materiałów!

Czytaj więcej o: Świąteczne warsztaty w przedszkolu prowadzone przez p. Jolantę Chlebdę

Zabawa w sklep

2020-01-20
Powiększ zdjęcie

Dzięki uprzejmości mamy Michała Seternusa, która kupiła przenośny sklep – zabawkę do naszego przedszkola mamy wiele frajdy z zabawy, ale także uczymy się wchodzenia w rolę, zachowań w sytuacjach zaaranżowanych przez naszych rówieśników i liczenia, przeliczania pieniędzy. Serdecznie dziękujemy darczyńcy!

Czytaj więcej o: Zabawa w sklep

Dokarmiamy ptaki

2020-01-20
Powiększ zdjęcie

Podczas jednych ze styczniowych zajęć zapoznaliśmy się z tematem dokarmiania ptaków. Dowiedzieliśmy się, że zima to trudny czas dla ptaków, dlatego należy im pomagać. Z zainteresowaniem wysłuchaliśmy opowiadania pt. „Spotkanie w karmniku”. Wiemy już czym można dokarmiać ptaki i sami z dużym zapałem wsypywaliśmy pokarm do karmnika.

Czytaj więcej o: Dokarmiamy ptaki

Kalendarium

Wtorek, 2020-01-21

Imieniny: Agnieszki, Jarosława

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 395155
  • Do końca roku: 345 dni
  • Do wakacji: 157 dni