Jesteś tutaj: Start / Z życia szkoły

Z życia szkoły

Artykuły

Wycieczka do Zatorlandu

2019-06-15
Powiększ zdjęcie

W czwartek 13 czerwca dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klasy pierwszej i drugiej udały się na wycieczkę do Zatorlandu. Pierwszą atrakcją było zwiedzanie wraz z przewodnikiem największej atrakcji ZATORLANDU – Parku Ruchomych Dinozaurów. Była to ścieżka edukacyjna prowadząca przez las, gdzie podczas spaceru w pięknych sceneriach mogliśmy podziwiać naturalnej wielkości ruchome, ryczące i pomrukujące dinozaury.

Czytaj więcej o: Wycieczka do Zatorlandu

Dzień Dziecka

2019-06-15
Powiększ zdjęcie

03.06 obchodziliśmy święto wszystkich dzieci, czyli Dzień Dziecka. Był to dzień pełen atrakcji. Zaczęliśmy go od przyrządzenia gofrów z bitą śmietaną i świeżymi owocami. Następnie wieliśmy udział w podchodach, poszukiwaniu skarbu.

Czytaj więcej o: Dzień Dziecka

Tajemniczy gość

2019-06-15
Powiększ zdjęcie

31.05 (piątek) w ramach tygodnia zajęć poświęconych zwierzętom, odwiedził nas tajemniczy gość, który wywołał niemałe poruszenie. Był nim pies, a właściwie urocza suczka rasy Golden Retreiver.

Czytaj więcej o: Tajemniczy gość

Kwiaty dla mamy i taty

2019-06-15
Powiększ zdjęcie

Oprócz Dnia Rodziny i prezentów dla Rodziców z tej okazji wykonaliśmy pracę plastyczną „Kwiaty dla mamy i taty”, którą można było podziwiać na tablicy wiszącej obok naszej sali.

Czytaj więcej o: Kwiaty dla mamy i taty

Dzień piekarza

2019-06-15
Powiększ zdjęcie

W naszym przedszkolu obchodzony był Dzień Piekarza. Jak powszechnie wiadomo zawód ten jest bardzo ważny. Dzięki ciężkiej pracy piekarzy każdy z nas może cieszyć się świeżym bochenkiem chleba, czy smaczną bułeczką  o poranku.

Czytaj więcej o: Dzień piekarza

Kalendarium

Sobota, 2019-09-21

Imieniny: Darii, Mateusza

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 358549
  • Do końca roku: 101 dni
  • Do wakacji: 279 dni