Jesteś tutaj: Start / Z życia szkoły

Z życia szkoły

Artykuły

Walentynki

2020-02-17
Powiększ zdjęcie

Ostatni piątek upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni i atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek, przypadających 14 lutego. Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Na korytarzu została ustawiona  skrzynka, do której uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. 

Czytaj więcej o: Walentynki

Wycieczka do Teatru Groteska

2020-01-20
Powiększ zdjęcie

13.01 udaliśmy się do krakowskiego Teatru Groteska na spektakl pt.: „Bajka o Szewczyku” połączony z warsztatami teatralnymi. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Przypomnieliśmy sobie również jak bezpiecznie podróżować autokarem  oraz poznaliśmy zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze.

Czytaj więcej o: Wycieczka do Teatru Groteska

Wycieczka do Galerii Sztuki Batko w Ochojnie

2020-01-20
Powiększ zdjęcie

09.01 wybraliśmy się na wycieczkę do Galerii Sztuki Batko w Ochojnie, gdzie mieliśmy zorganizowane warsztaty techniczno-plastyczne z panią Wiesławą Batko. Wykonywaliśmy piękne prezenty dla naszych babć i dziadków z okazji ich zbliżającego się święta. Mogliśmy także obcować ze sztuką, obrazami i rzeźbami. Bardzo ciężko pracowaliśmy, jednak efekty naszej pracy będziecie Państwo mogli podziwiać już wkrótce.

Czytaj więcej o: Wycieczka do Galerii Sztuki Batko w Ochojnie

Świąteczne warsztaty w przedszkolu prowadzone przez p. Jolantę Chlebdę

2020-01-20
Powiększ zdjęcie

16.12 (poniedziałek) jedna z mamy zorganizowała dla nas warsztaty plastyczno- techniczne, w których mogliśmy wykonać ozdoby na własną choinkę. Wykorzystaliśmy do tych prac płyty CD, kolorowe, świąteczne serwetki, tasiemki, wstążki i pomponiki. Bardzo podobała nam się taka forma zajęć. Bardzo dziękujemy p. Jolancie za pomoc, zaangażowanie i przygotowanie warsztatów i materiałów!

Czytaj więcej o: Świąteczne warsztaty w przedszkolu prowadzone przez p. Jolantę Chlebdę

Konkurs recytatroski "Świąteczne spotkanie z poezją"

2020-02-13
Powiększ zdjęcie

10 XII 2019r. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski "Świąteczne spotkanie z poezją". Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas 1-3 zaprezentowały wiersze o tematyce świątecznej, noworocznej i zimowej.

Czytaj więcej o: Konkurs recytatroski "Świąteczne spotkanie z poezją"

Kalendarium

Piątek, 2020-02-21

Imieniny: Eleonory, Lenki

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 402155
  • Do końca roku: 314 dni
  • Do wakacji: 126 dni