Jesteś tutaj: Start

TRWA REKRUTACJA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

I KLASY PIERWSZEJ

(szczegóły w artykule poniżej)

NOWOŚĆ: Zapisujemy również trzylatków !

Zapraszamy ! ! !

KOMUNIKAT w/s bezpieczeństwa

W związku z zawieszeniem zajęć oraz wprowadzonymi wymogami bezpieczeństwa na terenie kraju, istnieje możliwość elektronicznego składania wniosków rekrutacyjnych,

z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej

- w postaci skanów wydrukowanych i podpisanych wniosków

(wraz z załącznikami) na adres:

rekrutacja@sppodstolice.szkolnastrona.pl

Ponadto istnieje możliwość telefonicznego umówienia spotkania

z pracownikiem szkoły, celem szybkiego i sprawnego złożenia wniosku rekrutacyjnego (tel: 12 451 81 59).

(więcej informacji w artykule poniżej)

Artykuły

Rekrutacja 2020/2021 - komunikat w/s składania i potwierdzania wniosków rekrutacyjnych

2020-03-20

W związku z zawieszeniem zajęć w przedszkolach i szkołach, wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola lub zgłoszenie/wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej może być złożony zdalnie z wykorzystaniem dostępnych kanałów komunikacji elektronicznej, np. w formie skanu lub zdjęcia przesłanego na właściwy adres e-mail przedszkola/szkoły bez potrzeby wychodzenia z domu.

Rekrutacja 2020/2021 - informacje ogólne

2020-02-17

W dniu 2 marca 2020 r. rozpoczęła się rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021.

Komunikat w/s zawieszenia zajęć dydaktyczno - wychowawczych

2020-03-11

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej w okresie od 12 marca do 25 marca 2020r.  zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno - wychowawcze.

Niedziela, 2020-03-29

Imieniny: Marka, Wiktoryny