Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Nauczanie z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość przedłużone do 7 czerwca 2020 r.

ws. uruchomienia funkcjonowania szkoły

Od 18 maja br. organizujemy na terenie szkoły zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w oddziale przedszkolnym.

Od 25 maja br. organizujemy:

• zajęcia opiekuńczo - wychowawcze (z elementami zajęć dydaktycznych) w klasach I - III;
  • zajęcia rewalidacyjne;
  • konsultacje dla uczniów klasy VIII.

Od dnia 1 czerwca organizujemy konsultacje dla uczniów pozostałych klas.

W/w zajęcia organizujemy zgodnie ze zgłoszonymi przez rodziców potrzebami.

Uwaga!

Rodzice przysyłając  dziecko do oddziału przedszkolnego/szkoły w trakcie trwania stanu epidemii czynią to z pełną świadomością, iż dziecko, jego rodzina i domownicy mogą zostać narażeni na zachorowanie i akceptują ten fakt.

Szczegółowe informacje na temat procedur bezpieczeństwa znajdują się w artykułach poniżej.

Komunikat w/s funkcjonowania szkoły od 25 maja br.

2020-05-24

Od dnia 25 maja br. szkoła organizuje zajęcia  rewalidacyjne, zajęcia opiekuńczo- wychowacze dla uczniów klas I -III  oraz konsultacje dla uczniów klasy VIII zgodnie ze zgłoszonymi przez rodziców potrzebami.

Komunikat w/s funkcjonowania oddziału przedszkolnego od 18 maja br.

2020-05-14

Informujemy, że została podjęta decyzja o uruchomieniu funkcjonowania wychowania przedszkolnego w naszym oddziale przedszkolnym od dnia 18 maja br., zgodnie ze zgłoszonymi przez rodziców potrzebami.

Rekrutacja 2020/2021 - komunikat ws. publikacji list i składania potwierdzenia woli

2020-04-22

W dniu 30 kwietnia br. komisja rekrutacyjna przedstawi listę dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej.

Wtorek, 2020-05-26

Imieniny: Eweliny, Jana