Jesteś tutaj: Start / Z życia przedszkola

Z życia przedszkola

Artykuły

Jak miło was widzieć

2020-10-12
Powiększ zdjęcie

W pierwszym tygodniu września, dzieci 5,6 – letnie uczyły się nowych zasad w związku z panującą pandemią. Wspólnie ustaliliśmy jak będą wyglądały nasze bezpieczne powitanki. Na podstawie prezentacji multimedialnej, dzieci dowiedziały się co to jest dystans społeczny, jak długo i poprawnie myć ręce, jak się zachować podczas kaszlu i kichania, aby skutecznie chronić siebie i innych przed chorobą Covid-19. 

Czytaj więcej o: Jak miło was widzieć

Piękna nasza Polska cała

2020-10-12
Powiększ zdjęcie

W roku szkolnym 2020/2021 grupa dzieci starszych bierze udział w międzynarodowym projekcie „Piękna nasza Polska cała”. W sali pojawił się już kącik patriotyczny i czerwone korale wykonane z jarzębiny.  

Czytaj więcej o: Piękna nasza Polska cała

Międzynarodowy Dzień Kropki

2020-10-12
Powiększ zdjęcie

Międzynarodowy Dzień  Kropki obchodzony 15 września to czas zabawy, kreatywności i odwagi. Dzieci oglądały film na podstawie książki „The Dot”, którą napisał Peter Reynolds. Bajka o kropce uświadomiła dzieciom, że należy wierzyć we własne siły i możliwości. W tym dniu starszaki wykonały Pejzaż za pomocą kropek, łączyły kropki tworząc obrazek, szukały kropek w sali, była wędrująca kropka, a na pamiątkę kropeczkowych zabaw otrzymały dyplom.

Czytaj więcej o: Międzynarodowy Dzień Kropki

Kalendarium

Środa, 2020-10-21

Imieniny: Celiny, Hilarego

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 459450
  • Do końca roku: 71 dni
  • Do wakacji: 247 dni