Jedzcie zdrowo!

Pewnego październikowego dnia, uczniowie starszych klas zostali zaskoczeni przez swoich młodszych kolegów niezwykłą niespodzianką.

Drugoklasiści pod opieką swojej wychowawczyni pani Romany Woźniak postanowili przekazać innym lekcję zdrowia pod postacią pysznych kanapek z warzywami i szaszłyków z owocami. Kolorowe, smakowite i pachnące porcje witamin zniknęły w błyskawicznym tempie, wszystkim poprawiając humory i ucząc najważniejszego: Jedzmy zdrowo! Mali kucharze, ubrani w piękne, zielone fartuszki mogą być dumni, że od nich starsi koledzy odebrali skuteczną – i smaczną naukę zdrowego życia. Akcja została przeprowadzona w ramach programu „Śniadanie daje moc”. Dziękujemy maluchom i ich wychowawczyni za zaangażowanie w promocję zdrowego odżywiania wśród uczniów naszej szkoły.

Podstolice, październik 2016

Tekst i zdjęcia: JT