Kochamy Was, kochamy całym sercem i radości chcemy dać Wam jak najwięcej…

- śpiewały dzieci swoim ukochanym Babciom i Dziadkom, wkładając w każdą nutkę jak najwięcej ciepła i miłości.

Dnia 5 lutego 2016 roku jak co roku odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście pojawili się bardzo licznie, by podziwiać prezentacje swoich wnucząt. Na wstępie Pani Dyrektor Małgorzata Makowiec przywitała przybyłych serdecznymi życzeniami z okazji wyjątkowego święta. Następnie rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I – III pod kierunkiem p. Angeliki Milasz, p. Romany Woźniak, p. Marii Hyży oraz p. Marii Lebiest. Nad całą oprawą muzyczną  czuwała jak zawsze p. Elżbieta Gawor. Po przedstawieniu dzieci wręczyły upominki dla swoich ukochanych Babć i Dziadków, którzy w trakcie uroczystości mogli próbować słodkości przygotowanych przez Rodziców uczniów. Miło było wiedzieć kilka pokoleń skupionych razem wśród naszej szkolnej społeczności i przeżywać wspólne wzruszenia. Jednym z nich z nich była z pewnością wzajemna duma – i radość.

Podstolice, luty 2016

Tekst: AM, JT; Foto: Zdjęcia uzyskane od Rodziców