W nagrodę – zabawa! Wycieczka klasy VI do Wesołego Miasteczka w Chorzowie

Dnia 19 września 2015 roku klasa VI wybrała się na wycieczkę do Śląskiego Wesołego Miasteczka w Chorzowie.

Kto by pomyślał, że najstarszej klasie szkoły podstawowej zabawa już nie przystoi, byłby w błędzie. Wszystkie atrakcje przyniosły naszym uczniom wesołą rozrywkę: i samoloty, i szalona karuzela do góry nogami, i szybki jak błyskawica rollercoaster, i zjazd do wody z dużej wysokości. Największe powodzenie miało jednak śmigające pod niebo Ufo i atrakcja Apollo. Miło było oglądać Park Śląski ze szczytu Diabelskiego Młyna i wędrować wśród zieleni korzystając ze słonecznej pogody. W ten sposób klasa VI pożegnała tegoroczne lato oraz odebrała swoją nagrodę za aktywny udział w programie wychowawczym „Uwierz w siebie” realizowanym przez uczniów w trakcie ubiegłego roku szkolnego. Wycieczkę zorganizowała wychowawczyni Joanna Tebień. Dzięki uprzejmości pana Wiesława Bracha i pana Artura Tebienia dzieci mogły dojechać do Chorzowa transportem prywatnym. Serdecznie dziękujemy panu Wiesławowi Brachowi za pomoc w organizacji wycieczki. Lato minęło, wyprawa po nagrodę także, ale wspaniałe wspomnienia pozostaną na zawsze.

Tekst: JT; Foto: JT, AT

Podstolice, wrzesień 2015