Cyrk "SZOK" w naszej szkole

16 marca odbyły się pokazy artystów z ukraińskiego cyrku „Szok”.

Podczas występu podziwialiśmy akrobacje i sztuczki cyrkowe w wykonaniu nadmuchanego ogromnego słonia, „Supermana”, niedźwiedzia polarnego ora gołębi i piesków. Zwierzątka wykonywały akrobacje na kole, drabince, kołowrotku i piłce, tańczyły w rytmie muzyki. Chętne i odważne dzieci nie tylko miały okazję podziwiać sztuczki cyrkowe, ale także brały czynny udział w realizacji wielu z nich. Na brawa zasłużyli również nasi nauczyciele – P. Beatka, P. Bożenka, P. Marta, i P. Michał, którzy  świetnie radzili  sobie z obręczami hula – hop, a P. Marysia doskonale poradziła sobie podczas skoków na skakance. Występ cyrkowy dostarczył wszystkim zebranym wiele miłych wrażeń i przeżyć. Taka terapia śmiechem napewno wpłynie pozytywnie na zdrowie psychiczne wszystkich uczestników.

tekst i foto: JB, BĆ