Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

"Choinka z klasą" - akcja świąteczna w Wieliczce

Wspólne ubieranie choinki to jedna z najpiękniejszych tradycji związanych z Bożym Narodzeniem, która dostarcza mnóstwo radości, zwłaszcza najmłodszym. Tym samym dzieci z naszej szkoły wzięły udział w akcji zorganizowanej przez Centrum Kultury i Turystyki pt. "Choinka z klasą".

Uczniowie klasy drugiej oraz dzieci z oddziału przedszkolnego dekorowały na wielickim rynku choinkę  wyznaczoną dla naszej szkoły. Na drzewku znalazły się ozdoby wykonane przez dzieci, a były to między innymi: bombki, łańcuchy, mikołaje, aniołki, śnieżynki, renifery. Pięknie przystrojone drzewko stanowiło wspaniałą ozdobę na wielickim rynku.

W nagrodę za piękną pracę wszyscy mali uczestnicy akcji otrzymali upominki w postaci kolorowanek z motywami wielickimi.

Tekst: AB

Foto: AB, CKiT