Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Profilaktyczne spotkanie z Policją

Pedagog Szkolny Małgorzata Rosołowska zorganizowała 23.05.2022r. w naszej szkole spotkanie z policjantką sierż. Adrianną Palonek z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce.

Sierż. Adrianną Palonek z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce przeprowadziła prelekcję dla starszych klas na temat :

Kl .IV -V - ,,Cyberprzemoc – zagrożenia w sieci"

Kl. VII -VIII  - ,,Nieletni wobec prawa".

Pani sierżant zapoznała młodszych  uczniów z zasadami bezpiecznego poruszania się w cyberprzestrzeni, a starszych z konsekwencjami jakie mogą spotkać nieletnich, jeśli nie przestrzegają prawa. Pani policjantka chętnie odpowiadała na pytania zadawane przez uczniów, a na koniec spotkania przypomniała wszystkim o zasadach bezpieczeństwa związanych z poruszaniem się po drodze i życzyła wszystkim bezpiecznych wakacji.

Podstolice, maj 2022r.

Tekst : M.R.