Zabawa andrzejkowa

Andrzejki to tradycyjny wieczór wróżb odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada, w wigilię świętego Andrzeja. Są to ostatnie huczne bale i dyskoteki tuż przed rozpoczęciem Adwentu.

Także wychowawcy klas 1 -3 zorganizowali dla swoich uczniów zabawę andrzejkową, podczas której dzieci wspólnie tańczyły przy wesołej muzyce. Nie zabrakło również wróżb! Nauczyciele zadbali o to, aby każde dziecko mogło wypróbować ludowe przepowiednie dotyczące przyszłości oraz proroctwa matrymonialne. Dzieci przekłuwały papierowe serca, a dzięki interaktywnej ruletce poznawały, co je czeka w przyszłości oraz co im przyniesie kolejny rok. Zabawa przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze, a wróżby przyjmowane były z dużą dozą humoru i z przymrużeniem oka.

Tekst: UP, JT;

Foto: UP, ML