Jesteś tutaj: Start / Rekrutacja 2019/2020

Rekrutacja 2019/2020

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 11 marca 2019 r. do 4 kwietnia  2019 r. będzie trwać rekrutacja do oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. św. Kingi w Podstolicach oraz do klasy pierwszej.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego dotyczy dzieci 4, 5, 6 - cio letnich, których rodzice nie złożyli deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego i będzie przeprowadzona za pomocą systemu elektronicznego dostępnego na stronie internetowej Gminy Wieliczka pod adresem: wieliczka.przedszkola.vnabor.pl

Rekrutacja do klasy pierwszej

Dzieci 7-mio letnie zamieszkałe w obwodzie naszej szkoły tj. w Podstolicach będą przyjmowane do klasy I na podstawie zgłoszenia.

Zgłoszenie dostępne jest w plikach do pobrania lub w sekretariacie szkoły. Uzupełniony dokument należy złożyć w sekretariacie szkoły w terminie do 4 kwiatnia 2019 r. w godzinach od 9.00 do 14.00.

Dzieci mieszkające poza obwodem naszej szkoły mogą być przyjęte do klasy I na wolne miejsca na podstawie wniosku złożonego w sekretariacie szkoły w terminie od dnia 5 kwietnia 2019 r. do dnia 24 kwietnia 2019 r.

Wniosek dostępny jest w plikach do pobrania lub w sekretariacie szkoły.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji, w tym terminów postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego dostępne są na stronie internetowej Gminy Wieliczka: https://www.wieliczka.eu/pl/201129/13358/informacja.html

Oferta oddziału przedszkolnego i szkoły, informacja o zasadach rekrutacji, kryteria postępowania rekrutacyjnego oraz  formularze (oświadczenia - załączniki do wniosku) dostępne są  w plikach do pobrania.

Sobota, 2019-09-21

Imieniny: Darii, Mateusza