Sukces najmłodszych

Dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. św. Kingi w Podstolicach wzięły udział w gminnym konkursie plastycznym „Trzej Królowie u żłóbka” zorganizowanym przez Urząd Miasta i Gminy Wieliczka oraz Parafię p.w. św. Klemensa w Wieliczce.

Pod opieką pani Anny Tecl dzieci zdobyły liczne laury. Julia Lupa zajęła II miejsce, a wyróżnienia zdobyli: Piotr Cholewa, Martynka Jania i Oliwier Wicherek. Prace wyróżniły się wesołą kolorystyką, dokładnym wykonaniem i pomysłową techniką. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się dnia 6 stycznia na Solnym Mieście z okazji uroczystych obchodów święta i pochodu Trzech Króli w naszym mieście. Miło było patrzeć na naszych najmłodszych, jak z rąk Zastępcy Burmistrza ds. Społecznych Pani Urszuli Ruseckiej osobiście odbierali nagrody i dyplomy.

Serdecznie gratulujemy naszym milusińskim i Pani Ani!

Tekst i foto: AT, JT

Podstolice, dnia 6 stycznia 2014 roku