Święta integrują

Półprzezroczyste anioły z finezyjnie upiętymi włosami, zakręcone choinki z makaronu, bajecznie kolorowe bombki ze wstążek i cekinów…

to tylko niektóre ze świątecznych ozdób, jakie niedawno powstały w naszej szkole. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami, nauczyciele i niektórzy rodzice wzięli udział w kilku sesjach plastycznych poświęconych wyrobom świątecznym przeznaczonym na Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Początkowe obawy o umiejętności czy sposób wykonania ozdób szybko zostały rozwiane przez panią Katarzynę Konarską, sprawnie i ze znawstwem koordynującą przebieg zajęć. Przy ławkach ustawionych wzdłuż korytarza na I piętrze szybko rozległy się ożywione rozmowy i śmiechy, a do biblioteki szkolnej zaczęły kolejno wędrować cynamonowe drzewka pachnące piernikami,  misterne witrażyki z papieru czy miniaturowe szopki z siankiem. W sympatycznej atmosferze czas mijał szybko i wesoło. Każdy się dobrze bawił, ale też uczył czegoś nowego. Było nam bardzo miło gościć wszystkich rodziców, którzy zechcieli poświęcić naszej szkole nieco czasu i własnej pracy. Zapraszamy za rok, a na razie – na Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy, który rozpocznie się tuż przed jasełkami w dniu 18 grudnia około godziny 18.30. Same jasełka zostaną wystawione o godzinie 19.00.

Serdecznie zapraszamy!