Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

Stypendium szkolne

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Podstolicach informuje wszystkich zainteresowanych że do 15 września br.

można składać wnioski o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym, tj. stypendium szkolnego na rok szkolny 2013/2014.

O stypendium szkolne wypłacane przez Urząd Miasta i Gminy w Wieliczce  mogą ubiegać się uczniowie

zamieszkujący na terenie gminy, znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej oraz spełniający kryterium dochodowe, tj. miesięczna wysokość dochodu  na osobę w rodzinie nie może przekroczyć 456 zł netto.

Wnioski należy składać na oryginalnych drukach dostępnych w sekretariacie szkoły, w Wydziale Edukacji w Wieliczce oraz na stronie internetowej szkoły (www.sppodstolice.szkolnastrona.pl).

Termin składania wniosków w szkole  upływa 13 września 2013 r. Po tym terminie wnioski będą

przyjmowane tylko i wyłącznie w Wydziale Edukacji.

Szczegółowych informacji udziela sekretariat szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

Podstolice, dnia 06.09.2013 r.