Imieniny: Marii, Marzeny

„Panorama Powiatu Wielickiego” lipiec 2015 i strona internetowa Wieliczki o prymusach z Podstolic

W lipcowym numerze „Panoramy Powiatu Wielickiego” ukazała się relacja z rozdania nagród dla najlepszych uczniów w gminie Wieliczka. Zastępca Burmistrza MiG Wieliczka ds. Społecznych Rafał Ślęczka, Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Luraniec i kierownik Wydziału Edukacji UMiG Wieliczka Tomasz Machnik uroczyście wręczyli dyplomy uznania za wybitne osiągnięcia w nauce najlepszym uczniom w gminie. Jednym z laureatów był Jan Paweł Gawor, uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej im. św. Kingi w Podstolicach, Prymus Roku ze średnią ocen 5,82. Wśród najlepszych znalazła się także nasza absolwentka, uczennica Gimnazjum w Podstolicach Natalia Pietrzak, która także niegdyś nosiła zaszczytne miano Prymusa Roku w szkole podstawowej. Prymusom z Podstolic serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do lektury artykułu w „Panoramie” oraz na stronie internetowej Wieliczki pod linkiem z 26 czerwca: http://www.wieliczka.eu/pl/201129/11910/nagrody-dla-najlepszych-uczniow.html

Tekst: JT