do oddziału przedszkolnego i klasy I

w Szkole Podstawowej  im. św. Kingi

w  Podstolicach

Serdecznie  zapraszamy zainteresowanych Rodziców na spotkanie informacyjno – integracyjne poświęcone rekrutacji do Oddziału Przedszkolnego i klasy I , które odbędzie się w dniu 19 marca 2015 roku o godz. 17.00 w budynku szkoły (II piętro).

Podczas spotkania zostanie przedstawiona koncepcja pracy oraz oferta placówki.

Zapraszamy również na wydarzenia towarzyszące:

• 20 marca (piątek)  - drzwi otwarte przedszkola (możliwość obserwacji zajęć od godz. 10.00 – 12.00)
  • 23 marca (poniedziałek) – zajęcia pokazowe (integracyjne)  w przedszkolu (dla chętnych dzieci i ich Rodziców), początek o godz. 14.40
  • 24 marca (wtorek) – zajęcia pokazowe (integracyjne) dla przyszłych uczniów klasy I (dla chętnych dzieci i ich Rodziców), początek o godz. 14.00

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji dzieci na rok szkolny 2015/2016 dostępne są w zakładce „Rekrutacja”. Informacji udziela również sekretariat szkoły – od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 14.00.

Dokumenty rekrutacyjne dotyczące zapisów do klasy I należy składać w sekretariacie szkoły od dnia 9 marca.