Sprawozdanie z realizacji projektu ,,Klub czterech żywiołów’’

Podstolice 30.06.2014.


Uczniowie klasy III realizowali projekt ,,Klub czterech żywiołów’’. Dzieci z wielkim entuzjazmem przystąpiły do tego projektu. Pracowały z wielkim entuzjazmem przy wsparciu nauczyciela wychowawcy i rodziców. Za swoje zrealizowane zadania otrzymywali punkty i odznaki. Bardzo dużym powodzeniem cieszyły się odznaki Arcymistrza i Mistrza.

  1. Dzieci bardzo dobrze odnalazły się w tak ,, demokratycznej’’ formule projektu, realizowali zadania, dzielili się zdobytą wiedzą , wykonywali bardzo ciekawe i pomysłowe prace, które były prezentowane w kąciku  ,,klubowicza’’.
  2.  Do wspólnej zabawy udało się również zaangażować rodziców, którzy wspierali swoje dzieci w realizacji projektu, pomagali wykonywać trudniejsze zadania, wskazywali pewne rozwiązania, oglądali prace prezentowane w  kąciku ,,klubowicza’’.
  3. Jak bardzo dużym powodzeniem cieszył się ten projekt świadczą o tym zdobyte odznaki, na 16 uczniów, aż 10 zdobyło 4 wymagane odznaki.
  4. Uważamy, że projekt ten nie wymaga specjalnego modyfikowania, ponieważ są zadania łatwe i trudniejsze. Każde dziecko ma możliwość wykazania się w realizacji tychże zadań.
  5. Dzięki projektowi dzieci poszerzyły swoją wiedzę o przyrodzie. Uczniowie uwrażliwili się bardziej na jej piękno, zrozumieli, że jakie będzie otaczało nas środowisko w dużej mierze zależy to od nas samych, od ludzi, którzy jeszcze wiele musza się nauczyć, abyśmy żyli oszczędniej, czyściej i zdrowiej. Jak bardzo ważne jest oszczędzanie energii, która jest bardzo potrzebna do życia, że świat bez niej byłby szary i nudny. Wiedzą, że jeżeli nie będziemy szanować energii to wkrótce jej zabraknie.

Uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej im. św. Kingi w Podstolicach

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie

Kalendarium

Czwartek, 2019-08-22

Imieniny: Cezarego, Marii

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 348514
  • Do końca roku: 131 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!