Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Konkurs "Dyniowy zawrót głowy" - Grupa Smerfy

Konkurs był adresowany do Rodziców i dzieci z grupy „Smerfy” w ramach organizacji Dnia Dyni.

Do najważniejszych jego celów należy zaliczyć: rozwijanie inwencji twórczej dzieci i Rodziców przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych, rozwijanie zdolności manualnych dzieci, umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych i zachęcenie Rodziców do współpracy oraz wspólne spędzenie czasu Rodzica z dzieckiem. Przygotowane dynie przyciągały uwagę nie tylko dzieci, ale również nauczycieli i osób z obsługi przedszkola tworząc dekorację naszej przedszkolnej sali, przykuwając uwagę na dłuższą chwilę i zachęcając do obejrzenia każdej pracy. Na konkurs wpłynęło 7 prac. Komisja Konkursowa w składzie: p. Michalina, p. Bożenka, p. Agnieszka i p. Beatka po burzliwych i bardzo trudnych obradach wybrały następujące prace:

MIEJSCE I : Adam Kuciński

MIEJSCE II : Adam Marut

MIEJSCE III : Szymon Budzowski

Wyróżnienie : Helenka Klimek

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy Rodzicom za pomoc, zaangażowanie i inicjatywę!