Dzień Babci i Dziadziusia

"Hej babciu, hej dziadku witamy Was piosenką, wesołą i skoczną i bardzo uśmiechniętą,

W piosence sto dźwięków, a każdy pięknie gra, dla babci i dziadka dziś koncert na sto dwa".

23 stycznia 2024 r. odbyła się wspaniała uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadziusia", którą przygotowały przedszkolaki oraz uczniowie edukacji wczesnoszkolnej.

Po powitaniu gości, dzieci zaprezentowały piosenki i tańce przygotowane specjalnie na tą okoliczność. Były meksykańskie rytmy, walczyk, cza-cza oraz rap. Nie zabrakło wielu wzruszeń i radości oraz gromkich braw dla swoich wnucząt.  Przy tej okazji podziękowaliśmy z całego serca za pomoc, wsparcie, czytanie bajek, odbieranie ze szkoły i przedszkola, za słodkości, smaczne zupki oraz za opiekę.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, a rodzicom za przygotowanie poczęstunku, który był pretekstem do wielu rozmów, przytulania i poznania rodziny naszych wychowanków.

Tekst: BĆ

Foto: ML, BĆ