Pasowanie na przedszkolaka w grupie "Smerfy"

30 listopada 2023 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Pasowania na przedszkolaka.

W tym wyjątkowym dniu, dzieci z grupy Smerfy, zaprezentowały przygotowane z dużą starannością wiersze, piosenki oraz tańce i wprowadziły wszystkich zaproszonych gości w piękny i radosny smerfowy świat. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Pani Dyrektor, Małgorzata Makowiec, przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Na zakończenie uroczystości przedszkolaki wraz z rodzicami  i wychowawcami udali się na przygotowany poczęstunek.

To był niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla przedszkolaków, rodziców jak i nauczycielek.

Tekst: JB

Foto: BĆ