Zawody w piłkę ręczną

Bardzo dobre występy naszych uczniów w turniejach piłki ręcznej!!! Chłopcy czwartą drużyną w gminie!!!

7 marca reprezentacja naszych dziewczyn wzięła udział w gminnym turnieju piłki ręcznej igrzysk dzieci.

W zawodach wzięło udział 9 drużyn, nasza reprezentacja trafiła do grupy pięciodrużynowej. Dziewczyny nie dały rady awansować do finałów, ale pokazały bardzo dobrą grę i fantastyczną wolę walki. Spotkania kończyły się różnicą jednej bramki i nasze reprezentantki pokazały, że są wstanie rywalizować z każdą szkoła w gminie na równym poziomie!!!
Skład: Dagmara Sarga, Liliana Sasnal, Wiktoria Turcza, Anastazja Opryszek, Faustyna Wrona, Gabriela Tomana, Oliwia Sarga, Karolina Gawor.

Dwa dni po dziewczynach do rywalizacji przystąpili nasi chłopcy. W zawodach wzięło udział 10 szkół. Chłopcy po świetnej grze bez problemu awansowali do najlepszej czwórki turnieju. W finałach niestety musieliśmy uznać wyższość naszych rywali. Ostatecznie zajmujemy 4 miejsce w gminie i jest to spory sukces naszych uczniów!!!! Chłopcy zaprezentowali bardzo wysokie umiejętności oraz wielką ambicję!!!

Skład:

Janusz Kurleto, Szymon Michalik, Karol Kozioł, Mikołaj Marszalik, Krystian Burda, Tomasz Dziedzic, Oskar Rosa, Nikodem Swolkień, Jakub Bakalarz, Albert Konarski, Radosław Szromek, Remigiusz Kurleto, Nikita Lytvyn

Tekst i foto: MP