Dzień Dziecka w grupie "Smerfy"

Każdy dzień w przedszkolu może być ciekawy, jednakże jest taki dzień w roku, kiedy dzieci czują się szczególnie ważne, a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. To Międzynarodowy Dzień Dziecka.

1 czerwca od samego rana czekały na dzieci atrakcje, dzięki którym na ich twarzach pojawiły się uśmiechy. W ramach propagowania założeń tego święta, wszystkie nasze przedszkolaki wspólnie uczestniczyły w wesołych zabawach, przepełnionych radością i beztroską. Spotkanie rozpoczęło się od zabaw muzyczno – ruchowych. Dzieci z uśmiechami na buziach uczestniczyły w zabawach tanecznych : „Kaczuchy” i „Dwóm tańczyć się zachciało”, „Boogie - woogie”, „Ręce do góry” i „Każde dziecko parę ma”.

Przedszkolaki miały również okazję poskakać na dmuchanym zamku oraz  zobaczyć z bliska wóz strażacki. Oczywiście nie mogło zabraknąć słodkich niespodzianek.

Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu!

Tekst i foto : RD