Konkurs rodzinny "Ozdoba Bożonarodzeniowa"

Konkurs był adresowany do Rodziców i dzieci z naszego przedszkola. Do najważniejszych jego celów należy zaliczyć: rozwijanie zainteresowania i pogłębianie znajomości tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, powrót do tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych, zachęcanie dzieci i ich Rodziców do wspólnego spędzania wolnego czasu, rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej dzieci i ich Rodziców, rozwijanie dziecięcej aktywności plastycznej, technicznej z użyciem różnych materiałów.

Na konkurs wpłynęło 14 prac.
Komisja Konkursowa w składzie: p. Michalina, p. Bożenka, p. Agnieszka i p. Beatka po burzliwych i bardzo trudnych obradach wybrały następujące prace:
MIEJSCE I : Bruno Watemborski i Natalka Płachno
MIEJSCE II : Olaf Dębowski i Ola Biel
MIEJSCE III : Nela Watemborska i Gabrysia Strączek
WYRÓŻNIENIE: Kuba Suchecki
Marysia Szewczyk
Szymonek Baran
Adaś Kuciński
Piotruś Kuciński
Adaś Marut
Krzyś Marut
Lucynka Adamiec