Konkurs rodzinny- „W NASZEJ RODZINIE MAMY DLA SIEBIE CZAS”

CELE KONKURSU:

• Promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu z rodziną

• Kształtowanie i promowanie więzi rodzinnych

• Prezentowanie kreatywności, zdolności plastycznych

UCZESTNICY KONKURSU:

• Uczniowie uczęszczający do oddziału przedszkolnego i klas I- III wraz z rodzinami

WARUNKI UCZESTNICTWA:

• Zadaniem uczestników jest zilustrowanie podanego tematu w formie plakatu, komiksu. • Uczestnicy konkursu wykonują jedną pracę w dowolnym formacie. • Na odwrocie każdej pracy należy czytelnie wpisać imię, nazwisko autora/rodziny oraz grupę/klasę.

TERMIN SKŁADANIA PRAC:

• Prace konkursowe należy dostarczyć do 31.05.2021r. • Uczniowie klasy I-III do p. Angeliki Baran.

• Dzieci z oddziału przedszkolnego do p. Beaty Ćwiertni.

OCENA PRAC:

Prace będą ocenione w dwóch kategoriach: a) dzieci w wieku przedszkolnym, b) uczniowie klas I-III. Dokonując oceny prac komisja konkursowa weźmie pod uwagę: • zgodność z celem konkursu, • oryginalność,

OGŁOSZENIE WYNIKÓW

• Wyniki konkursu zostaną opublikowane 08.06.2021r. na stronie internetowej szkoły, a termin wręczenia nagród ustalą organizatorzy. • Prace konkursowe będą wyeksponowane w budynku, a nagrodzone również na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. św. Kingi w Podstolicach.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

AB, BĆ