Pokaz mody patriotycznej – grupa Smerfów

W ramach projektu ,,Piękna nasza Polska cała” 09.11.2020 r. naszym przedszkolu odbył się pokaz mody patriotycznej. Zadanie polegające na przygotowaniu strojów nawiązujących do historii, kultury i barw narodowych zostało przez Rodziców i dzieci potraktowane bardzo poważnie za co ogromnie dziękujemy! – wszystkie dzieci wyglądały tego dnia po prostu wspaniale.

Wśród kostiumów przygotowanych na Dzień Mody Patriotycznej dominowały stroje biało-czerwone. Bardzo efektownie prezentowały się też stroje ludowe - krakowskie, góralskie itp. Jak na prawdziwym pokazie mody modelki i modele  demonstrowały swoje kostiumy na wybiegu wyznaczonym pięknymi biało-czerwonymi kwiatami, w rytm muzyki patriotycznej. Wszystkie przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami i dyplomami. Dzieci wykazały się odwagą i przełamały swoją nieśmiałość, by się zaprezentować. Jesteśmy z nich bardzo dumne.

Tekst: MK

Foto: MK