Jesteś tutaj: Start

14 października - Dzień Edukacji Narodowej

Nasze motto:

Najbardziej twórcza praca - to praca nad sobą...

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Start po zdrowie"

2020-10-14

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanym przez Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. św. Kingi w Podstolicach Ogólnopolskim konkursie plastycznym dla grup przedszkolnych pt.: "Start po zdrowie".

Komunikat w/s funkcjonowania szkoły i oddziału przedszkolnego od 1 września 2020r.

2020-09-05

Od 1 września 2020 r. szkoła (w tym oddział przedszkolny)  realizuje swoje zadania w trybie stacjonarnym, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego, związanego z epidemią COVID-19.

Komunikat Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka w/s otwarcia przedszkoli

2020-08-28

Szanowni Rodzice!

Informujemy uprzejmie, że od 1 września, po przerwie wakacyjnej wznawiają pracę  samorządowe placówki wychowania przedszkolnego– przedszkola, oddziały przedszkolne  w szkołach podstawowych oraz punkty przedszkolne.Wszystkie jednostki oświatowe rozpoczynają pracę w formie stacjonarnej z zachowaniem ścisłego reżimu przeciwepidemicznego ustalonego aktualnymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Zarówno przedszkola jak i pozostałe placówki wychowania przedszkolnego są przygotowane do bezpiecznego przejęcia dzieci, zostały dokonane zakupy środków ochrony osobistej, zabezpieczono niezbędną ilość płynów do dezynfekcji, odpowiednio przygotowano sale.

Środa, 2020-10-21

Imieniny: Celiny, Hilarego