Jesteś tutaj: Start

22 marca 2021r. - Dzień Nowych Technologii w Edukacji

To inicjatywa Ministerstwa

Edukacji i Nauki,

której celem jest popularyzowanie technologii informacyjno-komunikacyjnych wykorzystywanych

w pracy z  dziećmi  w szkole i poza nią.

Nasz oddział przedszkolny

wziął udział w wydarzeniu !

Opis wydarzenia w artykule poniżej.

Zapraszamy do obejrzenia  prezentacji o pracy naszego oddziału przedszkolnego i szkoły.

Pliki dostępne w artykule poniżej.

Artykuły

Rekrutacja 2021/2022 - komunikat ws. publikacji list i składania potwierdzenia woli

2021-04-09

W dniu 12 kwietnia br. komisja rekrutacyjna przedstawi listę dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej.

Dzień Nowych Technologii w Edukacji

2021-03-25

W poniedziałek, 22 marca 2021 roku, dzieci i nauczyciele z oddziału  przedszkolnego wzięli udział w inicjatywie Ministerstwa Edukacji i Nauki pod hasłem „Dzień Nowych Technologii w Edukacji”. W związku z tym, zorganizowano zabawy i gry w kilku stacjach zainteresowań z wykorzystaniem różnorodnych nowoczesnych pomocy dydaktycznych, z którymi dzieci miały okazję pracować podczas realizacji innowacji pedagogicznej „Kodowanie jest fajne”.

Nasze przedszkole/nasza szkoła - prezentacja

2021-03-04

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o pracy oddziału przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej.

Prezntacje dostępne są w "pikach do pobrania".

Środa, 2021-04-14

Imieniny: Bernarda, Martyny