Nasze Kochane Babcie i Dziadkowie...

W Szkole Podstawowej w Podstolicach zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych.

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Dnia 21.01.2014.o godzinie 16.00, jak co roku, odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Dzień Babci i Dziadka to szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich babć i dziadków.

Na wstępie pani dyr. Małgorzata Makowiec przywitała wszystkich przybyłych gości ciepłymi słowami i życzeniami, życząc wszystkim babciom i dziadkom dużo radości i zadowolenia z wnucząt, oraz 100 długich lat życia.

Następnie dzieci z klas 0-III z tej okazji  pod kierunkiem wychowawczyń: Anny Tecl, Marii Lebiest , Romany Waźniak i Marii Hyży przygotowały część artystyczną na której zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, wręczyły upominki wykonane własnoręcznie, złożyły życzenia.

Na koniec pani dyr. jeszcze raz podziękowała wszystkim gościom za tak liczne przybycie i zaprosiła na słodki poczęstunek, który przygotowały mamy.

Impreza była bardzo udana. Babcie i Dziadkowie miło i radośnie spędzili swoje święto, czego dowodem były liczne  podziękowania dla pani dyrektor, nauczycieli, wnuków i rodziców, za tak miłe i serdeczne ugoszczenie.

Podstolice, dnia 21.01.2014 r.