Jesteś tutaj: Start / Z życia szkoły

Z życia szkoły

Artykuły

Mali Archeolodzy

2019-03-17
Powiększ zdjęcie

01.03 (piątek) zamieniliśmy się w archeologów, mogliśmy wziąć udział w prawdziwych wykopaliskach. Dowiedzieliśmy się, na czym polega praca paleontologa, czym on się zajmuje. Wykonaliśmy również skamieliny z masy solnej, w której odbiliśmy muszle. Sprawiło nam to wiele radości!

Czytaj więcej o: Mali Archeolodzy

Dzień Dinozaura

2019-03-17
Powiększ zdjęcie

27.02 obchodziliśmy w naszym przedszkolu ten wyjątkowy dzień, było to ważne wydarzenie. Każdy z nas mógł w tym dniu przynieść swoje figurki dinozaurów, książki, układanki i puzzle. Mieliśmy okazję wykazać się swoją wiedzą, a jest ona nie mała.

Czytaj więcej o: Dzień Dinozaura

Bal karnawałowy 2019

2019-02-26
Powiększ zdjęcie

22 lutego odbył się długo oczekiwany przez uczniów naszej szkoły – bal karnawałowy. W tym dniu sala przedszkolna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną postaci z bajek, filmów, ulubionych bohaterów i nie tylko. Przy dźwiękach muzyki i utworach znanych i lubianych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi przyjaciółmi. Zorganizowane zostały zabawy integracyjne, które poprowadził zaproszony na tę okazję  DJ-Klaun.

Czytaj więcej o: Bal karnawałowy 2019

Pan Karnawał - przygotowania do balu

2019-03-17
Powiększ zdjęcie

Cały tydzień poprzedzający bal karnawałowy w przedszkolu przygotowywaliśmy dekoracje, ozdoby. Samodzielnie wykonaliśmy ozdobne czapeczki i piękne kolorowe maski karnawałowe, które udekorowaliśmy piórkami, brokatem i cekninami.

Czytaj więcej o: Pan Karnawał - przygotowania do balu

Walentynki

2019-02-19
Powiększ zdjęcie

14 lutego upłynął w naszej szkole w barwach czerwieni i w atmosferze miłości i przyjaźni. Samorząd Uczniowski zorganizował apel, podczas którego zostały rozdane walentynki oraz rozstrzygnięto konkurs na największą kartkę walentynkową, a także - na najbardziej pomysłową. Nagrodzona została także klasa, w której najwięcej dzieci miało na sobie ubranie w kolorze czerwonym. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo miłości!

 

Czytaj więcej o: Walentynki

Kalendarium

Niedziela, 2019-03-24

Imieniny: Gabrieli, Marka

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 311283
  • Do końca roku: 282 dni
  • Do wakacji: 89 dni