Jasełka 2019

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas pełen miłości, wzruszeń, a także wielu wydarzeń przypominających o przyjściu na świat Zbawiciela. W naszej szkole 20 grudnia 2019 r. odbyło się przedstawienie pod tytułem "Maleńka Miłość zbawi świat".  Dziewięćdziesięcioro sześcioro uczniów naszej szkoły pod kierunkiem Pana Marcina Ciebienia wprowadziło zgromadzoną widownię w świąteczny nastrój oraz przybliżyło okoliczności narodzin Pana Jezusa.

Aby podkreślić wyjątkowy charakter przedstawienia, dzieci z klas 0-3 wykonały wiele wspaniałych kolęd i pastorałek. Gościem specjalnym uroczystości była Pani Weronika Kozłowska, uczestniczka programu "The Voice of Poland". Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor Małgorzata Makowiec, która złożyła wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia. Na zakończenie, po wspólnym odśpiewaniu pastorałki "Do Stajenki", odbył się kiermasz i poczęstunek zorganizowany przez Radę Rodziców i Koło Gospodyń Wiejskich.

Foto: RS

Tekst: MC