Zabawa andrzejkowa w klasach I-III

Andrzejki to jedyny dzień w roku, kiedy możemy oderwać się od codzienności oraz zanurzyć się w sferze wróżb.Z tej okazji pod koniec listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa.

Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, czy może jakaś inna niespodzianka. Katalog wróżb był bogaty, każdy mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Uczestnicy andrzejkowej zabawy chętnie rzucali monetą do miski napełnionej wodą czy też, który pierwszy but,a także kręcenie spinerem , który wskazywał jaki zawód będziemy wykonywać w przyszłości. Andrzejkowa zabawa nie mogła obejść się również bez wykorzystania tablicy intereaktywnej - dzieci kręciły kołem fortuny , które wskazywał co nas może spotkac.  Dodatkową atrakcją było balonowe zoo, kolorowe warkoczyki, malowanie twarzy. Nie zabrakło też wspólnej zabawy przy dzwiękach znanej i popularnej muzyki rozrywkowej.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory wszytskim  dopisywały. Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim dobra zabawa.Uśmiech

Tekst: AB

Foto: AB, ML