Dzień Edukacji Narodowej

15 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.W tym wyjątkowym dniu dzieci z klasy pierwszej  w obecności rodziców, dyrektor szkoły, uczniów i nauczycieli zaprezentowały swoje talenty i zdolności, a tym samym pokazały, że są już gotowe stać się stuprocentowymi uczniami.

Po przygotowanej przez nich części artystycznej odbyło się ślubowanie i pasowanie na uczniów, a także pasowanie na czytelnika przygotowane przez p. Elwirę Strach oraz uczniów starszych klas. Swoje umiejętności pokazały również dzieci z oddziału przedszkolnego, które przedstawiły piękny program artystyczny, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki. Na koniec obiecały być dzielnymi przedszkolakami i dobrymi kolegami, nie grymasić, zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, co też zostało potwierdzone uroczystym pasowaniem. Naszym Pierwszoklasistom i Przedszkolakom życzymy w dalszej drodze edukacyjnej samych sukcesów!