Niedziela, 2024-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

Witaj święty Mikołaju

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. Przygotowujemy się do niego  starannie. Każda grupa wykonuje ciekawe prace plastyczne, na których króluje wizerunek Mikołaja.  Wszyscy również uczymy się śpiewać piosenek o tym świętym.

W tym roku byliśmy chyba bardzo grzeczni, gdyż Święty Mikołaj nie kazał długo na siebie czekać. 06.12 (czwartek) wszyscy wyszliśmy na spotkanie ze świętym i zaprosiliśmy go do naszych sal. Bardzo przeżywaliśmy to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość.  Po wspaniałych występach , nadeszła wyczekiwana chwila - Mikołaj wręczał każdemu z nas paczkę, a prezenty były wspaniałe: zabawki, książki, no i przede wszystkim słodycze. Serdecznie dziękujemy Mikołajowi!