Dzień pluszowego misia

26.11 (poniedziałek) świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Każdy z nas zaprosił do przedszkola swojego pluszowego przyjaciela i spędził z nim super dzień! Zaczęliśmy od zumby i tańca „Gummy Bear” oraz „Misie szare, misie szare obydwa” , później każdy z nas wykonał kanapkę z podobizną misia w ramach akcji „Śniadanie daje moc”.

Jednak to nie był koniec atrakcji, poznaliśmy krótką historię powstania  pluszowego misia i sposób jego produkcji; rozwiązywaliśmy także zagadki o misach i niedźwiadkach. Nauczyliśmy się też śpiewać piosenki pt.: „Pokochaj pluszowego misia” i wykonaliśmy prace plastyczne. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał dyplom „Przyjaciel pluszowego misia”. Ten dzień był baaardzo miluśniński!