Bal karnawałowy w klasach I-III

"W karnawale, w karnawale, dookoła wielkie bale,
Gdy orkiestra pięknie gra, dobry humor każdy ma!

Bal maskowy, bal maskowy, jest naprawdę pomysłowy,
Można przebrać się za jeża, krasnoludka lub rycerza"

Karnawał to czas, który wypełniony jest wesołą muzyką i tańcem, tego wszystkiego nie zabrakło również w naszej szkole. 6 lutego w kolorowej, pełnej balonów i  ozdób sali, odbył się niezwykły bal.

Uczniowie licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Można więc było zobaczyć m.in. wróżki, księżniczki, koty, policjantów, magików oraz dużo innych pięknych postaci z bajek i filmów. Uczestnicy bawili się przy rytmach różnorodnej muzyki. Były pociągi, kółeczka, tańce integracyjne oraz przechodzenie pod liną.

Zabawę karnawałową prowadzili Państwo Chobotowie, którzy ciekawie proponowali wesołe zabawy i skoczne tańce. Znana i rytmiczna muzyka  dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i radości. Podczas balu była okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.

Bal karnawałowy, to oczekiwane i przyjemne wydarzenie, które znów odbędzie się za rok! smile

Dziękujemy za zaangażowanie Rodziców, którzy przygotowywali poczęstunki w poszczególnych klasach.

Tekst: AB

Foto: AB, MH,ML