Aktywne przerwy

Po raz kolejny w naszej szkole mają miejsce aktywne przerwy prowadzone przez wychowawcę klasy II   Angelikę Baran ramach Innowacji Pedagogicznej "Aktywne przerwy na wesoło".

Uczniowie chętnie uczestniczą w dodatkowej formie aktywności ruchowej w ciągu dnia. Zabawy organizowane podczas przerw czynnie włączają uczniów do radosnego spędzania czasu pomiędzy lekcjami. Każdy mógł spróbować swoich sił min. z zabawie z ,, chustą animacyjną, torze przeszkód, zabawach tanecznych do znanych i lubianych piosenek. Takie przerwy, to doskonała alternatywa, aby racjonalnie spożytkować swoją energię. Zadowalający jest fakt, że na korytarzu coraz liczniej brali udział uczniowie, którzy na początku tylko się przyglądali pozostałym.

Tekst: MH

Foto: MH, AB