Konkurs Literacki pt: ,, Życzenia dla Jubilatki"

Z okazji Jubileuszu 25- lecia naszej szkoły, zorganizowano Konkurs Literacki pt:,,Życzenia dla Jubilatki". Celem konkursu było pobudzenie wrażliwości literackiej u uczniów, rozwijanie sprawności pisania wierszy, odkrywanie młodych talentów, upowszechnianie żywego słowa oraz pielęgnowanie wartości estetycznych i literackich języka ojczystego.

Do konkursu przystąpiło 8 uczniów, którzy w formie opowiadania i wierszy napisali piękne życzenia dla naszej Jubilatki. Wszystkie prace były ciekawe, pomysłowe i zgodne z tematem.

Konkurs został rozstrzygnięty w dwóch kategoriach:

W kategorii kl. I – III

1 miejsce zajęła - Ewa Krzywicka z kl. 2
2 miejsce – Gabriela Strączek z kl. 2
3 miejsce – Arleta Soszka z kl. 3

Ponadto wyróżnienie otrzymały: Michalina Opryszek kl. 2, Estera Hojoł kl. 2.

W kategorii klas IV – VII

1 miejsce otrzymała - Magdalena Płachno kl. IV
2 miejsce Zuzanna-  Czepiel kl. IV
3 miejsce-  Blanka Sikora kl. IV

Organizatorki konkursu: M. Hyży, J. Burda i R. Dziubek

Serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do dalszego udziału w naszych przyszłych konkursach.

Tekst: MH
Foto : MH, AB