Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Choinka z klasą

Każdego roku w okresie przedświątecznym Gmina Wieliczka zaprasza do wspólnego dekorowania choinek przedszkolaki i uczniów szkół podstawowych z terenu gminy. Akcja „Choinka z klasą” ma na celu podtrzymywanie najpiękniejszych tradycji bożonarodzeniowych, związanych ze wspólnym wykonywaniem ozdób choinkowych, a także tworzenie wyjątkowej, świątecznej atmosfery na wielickim rynku.

W tym roku uczniowie klasy III wraz ze swoją wychowawczynią MH również wzięli udział w tej akcji. Własnoręcznie i samodzielnie wykonanymi ozdobami choinkowymi pięknie przystroiły wyznaczoną im do tego celu choinkę na wielickim rynku. Wszystkie choinki prezentowały się prześlicznie,  a dzieci w nagrodę otrzymały książeczki kolorowanki oraz słodkie cukierki.

Grudzień 2023
Tekst i foto : MH