Jesteś tutaj: Start / Konkursy

Konkursy

Artykuły

Konkurs plastyczny- "Żyli prawem wilka....."

2020-03-02
Powiększ zdjęcie
1 marca w Wieliczce odbył się finał konkursu pt: "Żyli prawem wilka......"-poświęconego  Żołnierzom Wyklętym.
Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu kolażu inspirowanego symbolem Żołnierzy Wyklętych (wilk) oraz nawiązującego do słów Zbigniewa Herberta z wiersza „ Wilki”: „Ponieważ żyli prawem wilka, historia o nich głucho milczy…”
Wśród zwycięzców znalazł się uczeń naszej szkoły, Maksymilian Konarski z klasy VII, który zajął II miejsce w kategorii uczniowie klasy IV -VIII.
 
Serdecznie Gratulujemy !!!!
 
Czytaj więcej o: Konkurs plastyczny- "Żyli prawem wilka....."

Konkurs recytatroski "Świąteczne spotkanie z poezją"

2020-03-02

10 XII 2019r. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski "Świąteczne spotkanie z poezją". Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas 1-3 zaprezentowały wiersze o tematyce świątecznej, noworocznej i zimowej.

W konkursie wzieło udział 19 dzieci, które pięknie wygłaszały przygotowane utwory. Komisja w skład której wchodziła Pani Dyrektor Małgorzata Makowiec, p. Elwira Strach oraz p. Elżbieta Gawor pogratulowały wszystkim uczestnikom konkursu, wręczyły dyplomy oraz nagrody.

Czytaj więcej o: Konkurs recytatroski "Świąteczne spotkanie z poezją"

Konkurs plastyczny „Moja wymarzona Wigilia”

2020-03-02

Na początku grudnia odbył się gminny konkurs plastyczny organizowany przez Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce „Moja wymarzona Wigilia”. Karolek Chlebda i Madzia Płachno z naszej grupy przedszkolnej wzięli w nim udział i wykonali piękne prace technikami mieszanymi. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!

Czytaj więcej o: Konkurs plastyczny „Moja wymarzona Wigilia”

Kalendarium

Środa, 2021-04-14

Imieniny: Bernarda, Martyny

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 503966
  • Do końca roku: 261 dni
  • Do wakacji: 72 dni