Bal karnawałowy w kl. 5-8

Tłusty czwartek to dzień, w którym tradycyjnie zajadamy się pączkami. W tym dniu w naszej szkole odbyła się także zabawa karnawałowa dla klas starszych (5-8) zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Wszyscy, którzy w tym dniu pozwolili sobie na więcej niż jednego pączka, mieli niepowtarzalną okazję, aby od razu rozprawić się z ”pączkowymi” kaloriami. Każda klasa przygotowała układ taneczny do wylosowanego wcześniej utworu. Najpierw zaprezentowała go pozostałym klasom, a następnie wszyscy wspólnie próbowali go zatańczyć. Poziom był bardzo wysoki, gdyż wszystkie klasy z dużym zaangażowaniem przygotowały się do występu. Następnie nie zabrakło różnych rytmów i stylów muzycznych, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Po wspólnej zabawie rozeszliśmy się do domów. Za rok pobawimy się znów!

Tekst i foto: AP