Konkurs "Choinka z klasą" - II miejsce naszej szkoły!

23 grudnia podczas Wigilii dla mieszkańców Wieliczki zostały ogłoszone wyniki konkursu "Choinka z klasą", w którym udział wzięło ponad 30 przedszkoli i szkół z terenu naszej gminy.Klasa II otrzymała II miejsce w kategorii szkoły podstawowe.Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomem i upominkami.

Celem konkursu było:

1. pobudzanie inwencji twórczej i rozwijanie wyobraźni plastycznej oraz kreatywności dzieci,

2. twórcze i aktywne przygotowanie się do Świąt Bożego Narodzenia,

3. kształtowanie poczucia wartości kulturowego dziedzictwa regionu poprzez upowszechnianie tradycyjnych zwyczajów bożonarodzeniowych,

4. rozwijanie umiejętności plastycznych i literackich, popularyzacja wśród dzieci różnorodnych technik plastycznych.

23 grudnia podczas Wigilii dla mieszkańców Wieliczki zostały ogłoszone wyniki konkursu, w którym udział wzięło ponad 30 przedszkoli i szkół z terenu naszej gminy.

Klasa II otrzymała II miejsce w kategorii szkoły podstawowe.

Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomem i upominkami.

Brawa dla naszych zwycięzców !!!

Tekst:ML

Foto:CiKiT Wieliczka i ML