Podsumowanie i zakończenie roku akademickiego SAD dla uczniów klasy II.

W czerwcu w kopalni soli w Wieliczce odbyło się podsumowujące spotkanie uczniów, którzy przystąpili do programu edukacyjnego ,,Solna Akademia Dziecięca’’.

Dzieci miały jeszcze raz możliwość zwiedzenia miejsc w których uczestniczyły w czasie zajęć. Dla uczniów przygotowano przedstawienie pt. ,,Dwaj bracia’’  Wszystkim klasom, które wzięły udział w tym programie złożono serdeczne podziękowanie. Uczniowie realizowali ten program rzetelnie, aktywnie i  z dużym zaangażowaniem uczestniczyli  w każdych zajęciach. Za wzorowe uczestnictwo i wykazanie się szczególną wiedzą otrzymali  indeksy, dyplomy oraz specjalną nagrodę. Naszym ,,studentom’’ składamy podziękowanie oraz życzymy miłego wypoczynku w czasie wakacji. Uczniów zaproszono do kontynuowania tego projektu w klasie III.

Podstolice, czerwiec 2016 r.

Tekst i foto: MH

Czwartek, 2019-08-22