Dzień Przedszkolaka i Dzień Chłopaka - Grupa Odkrywcy Gwiazd

Wrzesień obfituje w bardzo ważne dla przedszkolaków święta. Jednym z nich jest Dzień Przedszkolaka, który jest świetną okazją do zabaw integracyjnych, tańców oraz niespodzianek.

Po odśpiewaniu piosenek „Dzień Przedszkolaka” i „Życie przedszkolaka”, odbyły się tańce i zabawy kołowe. Dzieci dostały także zabawki, które wspólnie wcześniej wybrały: lalki, klocki lego, korale do nawlekania, gra double, gra 5 sekund; kolorowe mozaiki. Na deser każdy przedszkolak dostał duży kawałek czekoladowego ciasta.

Kolejne święto to Dzień Chłopaka. W tym roku dziewczynki samodzielnie przygotowały niespodzianki dla swoich kolegów – obrazy malowane na desce oraz złożyły serdeczne życzenia. Nie zabrakło również słodkości dla wszystkich dzieci.

Tekst i zdjęcia: B.Ć