Ogólnopolski konkurs przedmiotowy "Leon"

Na początku czerwca w naszej szkole został przeprowadzony ogólnopolski konkurs przedmiotowy „Leon” z zakresu matematyki i języka angielskiego, w którym wzięło udział 33 uczestników.

Część dzieci przystąpiła do rozwiązywania zadań konkursowych podczas zajęć w szkole, a druga część połączyła się w tym celu z nauczycielem poprzez aplikację Zoom. Szkolny konkurs przygotowały i przeprowadziły: p. Anna Płachno i p. Urszula Piwowarczyk, a jego celem było zachęcenie dzieci do poszerzania wiedzy oraz sprawdzenie ich umiejętności z danego obszaru. Zgodnie z regulaminem konkursu, wyniki zostały przesłane za pośrednictwam dziennika elektronicznego do Rodziców. Każde dziecko, które wzięło udział w konkursie, otrzymało pamiątkowy dyplom uczestnictwa, niezależnie od uzyskanego wyniku. Dzięki Radzie Rodziców naszej szkoły dzieci otrzymały również książki i słodkie upominki.

Sukcesem naszej szkoły jest dwóch laureatów konkursu matematycznego - Albert Konarski i Maja Kafel z klasy II. Gratulujemy!

Tekst: UP

Foto: UP, AP