Dzień Dziecka

03.06 obchodziliśmy święto wszystkich dzieci, czyli Dzień Dziecka. Był to dzień pełen atrakcji. Zaczęliśmy go od przyrządzenia gofrów z bitą śmietaną i świeżymi owocami. Następnie wieliśmy udział w podchodach, poszukiwaniu skarbu.

Aby do niego dotrzeć musieliśmy wykazać się umiejętnością odczytywania mapy i wykonać różne zadania np.: zaśpiewać piosenkę, policzyć przedmioty z obrazka, wybrać przedmioty, które przydadzą się we wakacje, odgadnąć zagadki. Było to dla nas duże wyzwanie, ale podołaliśmy my znakomicie i udało nam się dotrzeć do słodkiego skarbu. Po podchodach przyszedł czas na mini disco, dmuchanie balonów, z których pani modelowała różne kształty np. pieski i miecze. Później każdy z nas mógł wziąć udział w malowaniu twarzy i robieniu tatuaży. Na sam koniec przyszedł czas na seans filmowy. Mogliśmy się poczuć jak w prawdziwym kinie, ponieważ pani przygotowała dla nas poczęstunek w postaci popcornu i soczków. To była świetna zabawa!

Tekst: MK

Foto: MK