Tajemniczy gość

31.05 (piątek) w ramach tygodnia zajęć poświęconych zwierzętom, odwiedził nas tajemniczy gość, który wywołał niemałe poruszenie. Był nim pies, a właściwie urocza suczka rasy Golden Retreiver.

W czasie tego spotkania nauczyliśmy się prawidłowych zachowań w kontakcie ze zwierzętami. Teraz też wiemy jak należy rozmawiać z psem, jak się przy nim zachowywać, jak go karmić i pielęgnować.  Piesek wraz ze swoim właścicielem pokazał nam wiele sztuczek. Tego typu spotkania pozwalają nam poszerzyć  wiedzę o świecie zwierząt.  Zajęcia te dały nam wiele radości, były pouczające i  relaksujące, ponieważ  rytmiczne głaskanie psa i słuchanie bicia jego serca  pozytywnie wpływa na samopoczucie dzieci w każdym wieku. Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania!

Tekst: MK

Foto: MK