Gminne Igrzyska młodzieży szkolnej w badmintonie.

Dzień 9.11.2022 był ostatnim dniem trwających u nas zawodów gminnych badmintona. Na parkiet hali w Podstolicach wyszli chłopcy w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie.

Do turnieju zgłosiło się 10 szkół: SP Śledziejowice, SP Podstolice, SP Raciborsko, SP Siercza, SP Koźmice Wielkie, SP 1 Wieliczka, SP Gorzków, SP Węgrzce Wielkie, SMS Wieliczka, SP Janowice. Nasi zawodnicy spisali się fantastycznie przegrywając tylko jedno spotkanie. Chłopcy podeszli do zawodów z wielką ambicją oraz chęcią wygrywania. Pokazali świetne umiejętności i zaangażowanie. Nasza reprezentacja zajęła 2 miejsce w gminie co dało nam prawo do wyjazdu na zawody powiatowe!!! Skład naszej reprezentacji: Szymon Bruzda, Franciszek Kozioł, Jakub Guzik.

Tekst i foto: MP