Gminne zawody koszykówki

Kolejne podium!!!!
Gminne zawody koszykówki, chłopców i dziewczyn. Igrzyska dzieci.

Dnia 30.11.2022 w szkole podstawowej nr 2 w Wieliczce, reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wzięła udział w gminnych zawodach koszykówki. Dziewczyny rozkręcały się z meczu na mecz. Po zaciętej rywalizacji i walce do ostatnich sił, nasze uczennice wywalczyły 3 miejsce w gminie.

Skład: Liliana Sasnal, Wiktoria Turcza, Anastazja Opryszek, Faustyna Wrona, Gabriela Tomana, Zuzanna Sikora, Oliwia Sarga, Maja Kozik, Karolina Gawor, Dagmara Sarga.

Dzień później czyli 1 grudnia swoich sił w gminnych zawodach koszykówki spróbowali chłopcy z naszej szkoły. Nasi uczniowie zajęli 5 miejsce w turnieju pokazując wolę walki oraz ogromne zaangażowanie w zawody.
Skład: Janusz Kurleto, Karol Kozioł, Szymon Michalik, Mikołaj Marszalik, Jakub Bakalarz, Krystian Burda, Oskar Rosa, Radosław Szromek, Nikodem Swolkień, Remigiusz Kurleto, Tomasz Dziedzic.

Bardzo cieszy fakt, że nasi uczniowie coraz lepiej radzą sobie podczas zawodów międzyszkolnych,a ich praca oraz zaangażowanie włożone podczas zajęć WF-u oraz zajęć SKS jest doceniany przez organizatorów turniejów.

Tekst i foto: MP