Jesteś tutaj: Start / Świetlica

Godziny pracy świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2018/2019

Świetlica działa od poniedziałku do piątku

do godz. 16.15

Wychowawca: Urszula Piwowarczyk

Kolejny rok rozpoczęła swoją działalność świetlica szkolna. Świetlica prowadzi działalność opiekuńczo-wychowawczą. Zajęcia prowadzone są zgodnie z opracowanym rocznym planem, według tygodniowego harmonogramu. Dzięki niej dzieci po zakończeniu zajęć lekcyjnych mogą ciekawie i pożytecznie spędzić czas. Codziennie organizowana jest pomoc w odrabianiu zadań domowych. W świetlicy prowadzone są różnorodne zajęcia, mające na celu rozwój zainteresowań wychowanków i doskonalenie ich sprawności manualnych, poprzez zajęcia: - plastyczno-techniczne – rysowanie, malowanie, modelowanie w plastelinie, papieroplastyka, orgiami; - umuzykalniające – nauka śpiewu, słuchanie muzyki klasycznej i rozrywkowej, zabawy relaksacyjne przy muzyce; - sportowo-rekreacyjne – na świeżym powietrzu, w sali zabaw, placu zabaw ; - zabawy tematyczne w kącikach zainteresowań; - zajęcia stolikowe – gry planszowe, układanki, łamigłówki, rebusy , zagadki, quizy; Podczas przebywania w świetlicy dzieci mają również czas na zjedzenie posiłku i wypicie ciepłej herbaty. Świetlica czuwa nad bezpieczeństwem wychowanków, organizuje zajęcia i zabawy integrujące grupę. Dzieci zostały zapoznane z regulaminem świetlicy, poznały prawo o obowiązki uczestnika świetlicy szkolnej. Dzieci mają gdzie spędzić czas po zajęciach a rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech.

I semestr zajęć na świetlicy szkolnej

2017-02-16

Pierwsze półrocze na świetlicy przebiegło aktywnie i twórczo.

Czytaj więcej o: I semestr zajęć na świetlicy szkolnej

Sobota, 2018-11-17

Imieniny: Grzegorza, Salomei