Klub Czterech Żywiołów

Uczniowie klasy III realizują Projekt Klub Czterech Żywiołów

Uczniowie przystąpili do projektu przyrodniczego przygotowanego przez Wydawnictwo Nowa Era i PGE Polską Grupę Energetyczną

Istotą Klubu Czterech Żywiołów jest wdrażanie uczniów do ekologicznego stylu życia, rozbudzenie świadomości i odpowiedzialności za własne decyzje związane z ekologią, rozbudzenie chęci poznawania świata. Uczniowie  realizują zadania, zdobywają punkty i odznaki, które wklejają do legitymacji członka Klubu. Uczniowie bardzo chętnie podjęli się tego wyzwania, z wielkim zapałem i entuzjazmem realizują wybrane przez siebie zadania oraz dzielą się zdobytą wiedzą i wymieniają doświadczeniem z kolegami i koleżankami. Wszystkie  wykonane prace zostały zgromadzone na wystawie Klubu w klasie.  W projekcie chętnie swoim dzieciom pomagają rodzice oraz wychowawczyni.

Tekst i foto: MH

Piątek, 2017-10-20